Dobry den p. Kroupová,
rada by som vas poprosila o informaciu v pripade aktualizacie evidencnych listov (EL). V pripadoch, ak potrebujeme aktualizovat v niektorych EL informacie, komu spristupnujeme alebo poskytujeme osobne udaje, je potrebne aktualizovat aj pocet opravnenych osob? Ako pristupovat k aktualizacii udajov v EL? Kedy vznika povinnost aktualizovat a kedy nie?

Ďalší obsah je dostupný len pre členov s predplatným.

Nemáte prístupový účet? Objednajte si ho tu a staňte sa aj vy členom Centra ochrany osobných údajov. Zjednodušte si svoju prácu!

Ak máte prístupový účet, prihláste sa

2018-12-03T10:38:28+00:00

O autorovi:

Martina Kroupová
Vyštudovala som fakultu mechatroniky Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka. Od roku 2005 sa aktívne venujem ochrane osobných údajov. Osobne sa podieľam na analýzach spracúvania osobných údajov a spolupracujem pri vypracovávaní bezpečnostných dokumentácií, ktoré sú založené na systémoch procesného riadenia tak, aby dokumentácia vyhovovala auditom a požiadavkám na certifikáciu systémov manažérstva kvality a zároveň bola v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov (GDPR). Som hlavnou autorkou a gestorkou internetovej knižnice Centra ochrany osobných údajov. Pôsobím ako lektorka odborných školení.