Individuálne konzultácie2018-12-02T19:53:37+00:00

Individuálne konzultácie – privátny priestor pre vašu bezpečnosť

Aj vy ste to už zažili? Výborné školenie, zaujímavé témy, naslovovzatý lektor. V hlave máte kopec otázok a poznámky vo vašom bloku pribúdajú. A potom príde diskusia. Chcete sa toho toľko spýtať. A nič … Nakoniec len počúvate, čo sa pýtajú druhí. Nie, naozaj nejde o nič mimoriadne. Môže to byť prirodzené a rozumné. Školenie vás naštartuje, otvorí vám cesty k riešeniam. A čo ďalej?

Riešenie? Iba vy, konzultant a štyri steny

Vaše priame otázky o postupoch, bezpečnosti údajov, chybách a správnych riešeniach nie vždy potrebujú tretie cudzie uši. Je prirodzené sa obávať, že to, ako u vás pracujete s osobnými údajmi sa môže stať rizikom,  ktoré na verejnom školení naozaj preberať nechcete.

Konzultujte s nami. Otvorene a bez obáv sa môžete pýtať na to, čo vás zaujíma

Počas individuálnej konzultácie sa venujeme iba tomu, čo zaujíma vás. Tomu, v čom pracujete. Máme zrelé skúsenosti, aby ste od nás získali profesionálne  služby. Poradenstvom v ochrane osobných údajov sa zaoberáme už viac ako 12 rokov. Vytvorili sme množstvo dokumentácií, súhlasov so spracúvaním, záznamov o poučení oprávnených osôb, doplnení webových stránok, zmlúv so sprostredkovateľmi. Máme prax s kontrolami z úradu, preto vám vieme poradiť, na čo si dať pozor. Veľmi nám záleží na tom, aby bolo u vás všetko potrebné nielen v súlade so zákonom, ale aj citlivo a zrozumiteľne vypracované.

Pre koho sú konzultácie určené?

Úplne pre každého. A vôbec nezáleží na tom, ako máte ochranu osobných údajov, alebo GDPR zvládnutú.

Získate recept šitý na mieru práve vašej firmy

  1. Najskôr vyplňte formulár, kde uvediete dátum, kedy vám konzultácia vyhovuje.
  2. Telefonicky sa skontaktujeme a potvrdíme alebo upravíme termín stretnutia.
  3. Materiály, ktoré potrebujete skontrolovať nám e-mailom zašlete vopred.
  4. V dohodnutý termín prídete k nám a spoločne preberieme to, čo vás zaujíma.
  5. Po dodaní služby (po konzultácii) vystavíme faktúru a zašleme vám ju na e-mail.

Kde sa konzultácie konajú?

U nás, v sídle spoločnosti AMSO.SK s.r.o. na Bratislavskej ulici 44 v Dubnici nad Váhom. Len 5 minút autom z diaľnice D1, bezplatné a pohodlné parkovanie. Tu je mapa a kontaktné údaje. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Vaše skúsenosti sú pre nás motiváciou

Alena K., ktorá sa zúčastnila osobnej konzultácie nám napísala: Bola som už na niekoľkých školeniach, stále som však tápala, bolo toho jednoducho moc. Osobnou konzultáciou s p. Kroupovou sme okruh toho všeobecného, zúžili na to, čo je dôležité pre našu firmu. Skrátka len to, čo potrebujem vedieť. Teraz mám v ruke presný postup toho, na čo sa sústrediť. A čo je pre mňa najdôležitejšie, viem ako to spravím. 

Roman F. nám napísal: S konzultáciou som spokojný, ale uprednostnil by som konzultácie v mieste pracoviska.

Silvia M. nám povedala: Ďakujem za cenné rady. Rozhodne ste mi ušetrili kopec starostí. 

Eva H. nám napísala: U nás vo firme je ochrana osobných údajov na mne. Pochopiteľne, nie len tá. A fakt ma to niekedy vyslovene rozčuľuje. Veď kto to má všetko stíhať, že? Preto som sa rozhodla pre osobnú konzultáciu. Určite neľutujem, možno len to, že som túto možnosť nevyužila už skôr. 

Martin B. nám napísal: Osobnú konzultáciu som si dohodol len zo zvedavosti, lebo problematike pomerne dobre rozumiem, no s niektorými vecami som nevedel pohnúť. A bol som príjemne prekvapený osobným prístupom a veľkou ochotou doriešiť problémy s ochranou údajov v našej firme, za čo pani Ing. Kroupovej ďakujem. 

Antónia H. nám povedala: Bola som úplný začiatočník, a už vôbec som netušila, že musím niečo nahlasovať na úrade. Za hodinu som sa dozvedela všetko, čo potrebujem vedieť. Určite využijem aj nabudúce. Budem vás odporúčať. 

Marián K. napísal: Bol som na školení o ochrane osobných údajov asi pred rokom, no stále bola táto téma pre mňa španielskou dedinou. Tak som vyskúšal inú alternatívu a prišiel na konzultáciu. Bol som veľmi spokojný. Určite odporúčam.

Pomôžeme vám nájsť riešenia, ktoré vám prinesú konkrétny úžitok a veľa nestoja

  • Bez listovanie v paragrafoch zákona alebo dlhého hľadania po internete. Jednoducho a rýchlo sa dozviete to, čo je pre vás dôležité.

  • Za kvalitou našich informácii si stojíme. Dôkazom toho, že to nie sú len prázdne slová, je Centrum ochrany osobných údajov, ktorého sme prevádzkovateľom a vďaka ktorému získavame stále nové skúsenosti z prostredia firiem a kniha, ktorá je dostupná už aj v elektronickej podobe „Ako úspešne zvládnuť ochranu osobných údajov“.

  • Ak nebudete s našim poradenstvom z akéhokoľvek dôvodu spokojný, alebo budete mať pocit, že sme vám nepomohli, nebudeme vám účtovať vôbec nič. Nemusíte mať preto obavy z toho, že sa „len chytíte kľučky“ a bez výsledku musíte zaplatiť desiatky eur.

Loading